İlkokul

İlkokul

İlkokul

Sınıflarımız 1-12 kişiliktir. Haftaiçi gruplarındaki öğrencilerimiz okul etütüne kalmadan kurumumuza gelirler. Öğrencilerimiz, hergün farklı bir branşta takviye dersi alır. Her bir dersi, o derste uzman branş öğretmenleri vermektedir.
Öğrencilerimiz kurumda Matematik, Türkçe, İngilizce, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler(Hayat Bilgisi) branş derslerini görmektedirler. Takviye derslerimiz bittikten sonra okul ödevi olan öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz eşliğinde okul ödevlerini yaparlar. Kursumuzun ödevlerini ve zorunlu kitap okuma etkinliğini ise öğrencilerimiz evlerinde yaparlar ve hergün bitirdiklerinde, rehber öğretmenlerini bilgilendirirler.
Her öğrencimize özel evde uygulaması için çalışma programı verilir. Bu programlara göre öğrencimizin günde en az bir saat ders çalışması ve yarım saat kitap okuması zorunludur. Programlar ve çalışma kotaları, öğrencinin gelişimine göre arttırılabilinir.

Öğrencilerimiz konunun ayrıntısını soru çözerek öğrenirler. Bu yüzden öğrencilerimizin yapamadığı sorular çok önemlidir. Online soru çözüm hizmetimizle, öğrencilerimizin yapamadığı sorular anlık olarak cevaplandırılır.