Ortaokul

Ortaokul

Ortaokul

Sınıflarımız 1-12 kişiliktir. Ortaokul Gruplarımızın Sınıf Dersleri, okul kurslarıyla çakışmayacak şekilde Haftaiçi 3, hafta sonu 1 gündür(Cumartesi veya pazar). Öğrencilerimiz Matematik, Türkçe, İngilizce, Fen Bilgisi ve Sosyal Bilgiler branş derslerini görmektedirler.
Öğrencilerimize, alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından ders verilmekte ve ödevlendirme yapılmaktadır. Her öğrencimize özel, evde uygulaması için çalışma programı verilir.
Bu programlara göre öğrencilerimizin günde en az iki saat ders çalışması ve en az yarım saat kitap okuması zorunludur. Öğrencilerimizin çalışmaları velilerimizin işbirliği ile rehber öğretmenleri tarafından takip edilir.
Öğrencilerimizin eksiklikleri objektif bir şekilde değerlendirilir ve çözüm ürettirilir.
Öğrencilerimizin dersler ile ilgili eksiklikleri, masabaşı çalışmalarla ortadan kaldırılır. Okul tarafından gerçekleştirilen sınavlar öncesinde masabaşı sınav hazırlık çalışmaları yapılır.
Öğrencilerimiz konunun ayrıntısını soru çözerek öğrenirler. Bu yüzden öğrencilerimizin yapamadığı sorular çok önemlidir. Online soru çözüm hizmetimizle, Öğrencilerimizin yapamadığı sorular anlık olarak cevaplandırılır.